گروه سرمایه گذاری صنایع و معادن فلات ایرانیان (سهامي عام)

گروه سرمایه گذاری فلات ایرانیان (سهامی عام) با هدف سرمایه گذاری و هدایت سرمایه های کوچک، به سوی پروژه های بزرگ تولیدی، صنعتی و معدنی به منظور بهره مندی از ارزش افزوده بالای این بخش در سال 184 تاسیس شد. در این مدت مدیران گروه قدم های مثبت و برنامه ریزی شده ای در راستای دستیابی به اهداف عالیه تعریف شده خود برداشته و با طی نمودن مراحل درج در بازار پایه فرابورس فعالیت خود را توسعه و گسترش داده است.
.


معرفی شرکت‌های اصلی گروه


شرکت کک طبس(سهامی خاص)

شركت كك طبس با 4 پروژه در جریان ساخت است. تولید کک متالوژی با ظرفیت 450 هزار تن در سال(با اجرای طرح توسعه 1.200 هزار تن در سال) در شرف بهره برداری اجرای پروژه نیروگاه حرارتی مگاواتی که سوخت آن از انرژی بازیافتی کوره ها تامین می گردد انجام کارهای مطالعاتی احداث کارخانه تولید PVC با ظرفیت 200 هزار تن در سال انجام کارهای مطالعاتی احداث کارخانه تولید بریکت با ظرفیت 300 هزار تن در سال طرح پیشنهادی
شرکت صنعتی معدنی کانسرام(سهامی خاص)

اصلی‌ترین پروژۀ شرکت تولید بتن سبک هوادار شده (AAC) و دیگر پروژه‌های آن استخراج و فرآوری سیلیس و تولید ملاتهای آماده می‌باشد.

احداث کارخانه تولید بتن سبک هوادار شده با ظرفیت 280 هزار مترمکعب در سال به بهره برداری رسیده.

احداث کارخانه تولید سیلیس با ظرفیت 120 هزار تن در سال به بهره برداری رسیده.

احداث خط آسیاب آهک با ظرفیت 33 هزار تن در سال به بهره برداری رسیده.

احداث کارخانه تولید چسب بتن سبک با ظرفیت 90 هزار تن در سال در جریان ساخت.


شرکت سیمان گلشن طبس (سهامی خاص)

احداث کارخانه سیمان با ظرفیت 150 هزار تن در سال

 
شرکت بازرگانی افق فلات ایرانیان(سهامی خاص)

شرکت بازرگانی افق فلات ايرانيان با هدف توسعۀ بخش بازرگانی وخدمات شرکت های زیر مجموعه گروه، تاسیس گردیده است.

شرکت مهندسین مشاور پارت رایان ورنا(سهامی خاص)      

شرکت مهندسین مشاور پارت رایان ورنا (پاراو) با هدف ارائـۀ خدمات مشاوره فني و مهندسي به پروژه‌های شرکت‌های گروه و ساير پروژه های داخلی و بین‌المللی تشکیل شده است.  کارآفرینی و جذب سرمایه‌گذار در زمينه مشاوره و مهندسی، همکاری با سایر شرکتهای مهندسین مشاور، انجام امور تحقیقاتی در زمینه فعالیتهای شرکت و بروز کردن دانش فنی به منظور دست يافتن به حداكثر بازدهی و كاهش ريسك در سر فصل فعالیت‌های شركت قرار دارند. عضویت در انجمن شرکتهای مشاور سرمایه گذاری و نظارت طرحها و همچنین کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی را دارا میباشد.

شرکت نگین شفق سپهر(سهامی خاص)

شرکت نگین شفق سپهر با هدف توسعه و حمایت سهام در برابر نوسانات قیمت و کاهش ریسک سهامداران از طریق تبدیل شدن به یکی از شرکتهای فعال در بازار سرمایه تاسیس و به ثبت رسید.

شرکت صنايع کربنات کلسیم آهوان (سهامی عام)

ماشین‌آلات و تکنولوژی خط غذایی و بهداشتی این شرکت توسط شرکت ایتالیایی تروزی تأمین شده است. کربنات کلسیم رسوبی (pcc) مورد نیاز بسیاری از صنایع مثل، رنگ، کاغذ، لاستیک، دارویی، غذایی و بهداشتی است. در حال حاضر نوع بهداشتی آن که در صنعت غذا و دارو مصرف دارد، در داخل تولید نمی‌شود.

شرکت صنايع و  تجهيزات ریلی راهوار کویر(سهامی خاص)

اهداف شرکت، فروش لکوموتیوهای ساخت فویت آلمان، مدل ماکزیما با قدرت بیش از 3,000 اسب بخار.

 نماینده لکوموتیوهای مانوریDH12000، دیزل هیدرولیک از کارخانه سازنده در ترکیه (Tulomsas)

 
       
تمامی حقوق سایت برای گروه سرمایه گذاری فلات ایرانیان محفوظ است