:: با ارزش ترين برند در بين بانک های ايرانی

:: بانک صادرات با ارزش ترين برند در بين بانک های ايرانی

نشريه تخصصي بنکر با انتشار فهرست ٥٠٠ برند برتر در حوزه بانکداري، بانک صادرات ايران را به عنوان با ارزش ترين برند در بين بانک هاي داخلي اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ايران، نشريه تخصصي بنکر در جديدترين گزارش خود فهرست ٥٠٠ برند برتر دنيا در حوزه بانکداري را منتشر کرد.در این فهرست، بانک صادرات ايران با ارزش ترين برند (نشان تجاري) در ميان بانک هاي ايراني اعلام شده است. فهرست مزبور براساس شاخص هايي همچون، ارزش برند هر بانک، ميزان ثبات و استحکام و ارزش آن در بازار تهيه شده و در فهرست ٥٠٠ برند برتر سال ٢٠١٤ بانک صادرات ايران رتبه ٤٢٦ را به خود اختصاص داده و ارزش برند اين بانک ١٩٠ ميليون دلار اعلام شده است.
در فهرست ٥٠٠ بانک برتر جهان تنها نام دو بانک ايراني درج شده و بانک ملي پس از بانک صادرات ايران توانسته است رتبه ٤٧٥ را به خود اختصاص دهد. 
براساس گزارش منتشرشده بانک هاي آمريکايي ولس فارگو، اچ اس بي سي انگليس و بانک آمريکا به ترتيب در رتبه اول تا سوم قرار گرفته اند. 
بنابراين گزارش موفقيت اخير بانک صادرات ايران مديون سياست گذاري و برنامه ريزي صحيح مديران عالي، همدلي و همراهي سهامداران، اعتماد مشتريان و تلاش و زحمت همکاران این بانک بوده است که در صورت رفع محدوديت هاي بين المللي، با توجه به زيرساخت و توانمندي هاي بانک در عرصه هاي داخلي و خارجي زمينه پيشرفت و اعتلاي بيشتري براي آن فراهم خواهد شد.


تعداد بازدید : 7923
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 14:50- 1401/5/26
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
 
       
تمامی حقوق سایت برای گروه سرمایه گذاری فلات ایرانیان محفوظ است